Bizony. Jövő csütörtökön nézem, holnap magyar premier. Roland Emmerich féle borzongatás, ismét világpusztulás, grandiózus jelenetek, és pop-corn tudomány. Ennek ellenére minden filmjének fanatikus rajongója vagyok a Függetlenség Napja (1996) óta, úgyhogy remélem ez is faszájjos lesz.
Indzsoj!