Ne értsétek félre, nem vagyok odáig meg vissza a csajért, de ezen a képen imádom a mosolyát, és ahogy kinéz. Maga a kép se nagy valami, de nekem tetszik.Az egyik kedvenc képnézegetős oldalamon a http://weheartit.com/ -on találtam. Van még jópár témába vágó kép, nézegessétek.